Carlosun Cimboma alerjisi yok

Carlosun Cimboma alerjisi yok
Carlos'un Galatasaray'a alerjisi yönündeki haberlere Carlos yanıt verdi.Abone ol

Fenerbahçe'nin süper starı Roberto Carlos kampa henüz dün katılırken, basın mensuplarının yoğun talebi üzerine bu sabahki idmanın ardından basın toplantısı düzenledi.

Carlos, "Arkadaşlarıma Fenerbahçeli taraftarların imza törenindeki coşkularını anlat liposuction tım ve hepsi çok şaşırdılar" dedi.

GALATASARAY'A ALERJİSİ YOK
Carlos,  "Galatasaray'a alerjim var şeklinde birşey söylemedim, söylemem de. Açıkcası Galatasaray hakkında pek fazla bişey bilmiyorum. Maçlarını izlemedim. Bu konularda çok ciddiyimdir. Beni kimseyle ilgili bir yorum yaparken göremeyeceksiniz. Ben işimi yaparım. Rakiple ilgili yorum yapmayacağım" dedi.

ŞAMPİYONLAR LİGİ

Carlos, bir basın mensubunun, "Şampiyonlar Ligi'nde başarılı olacak mısınız? Başarı sağlanamazsa bu seni nasıl etkiler?" şeklindeki sorusuna;

"Ben takımıma güveniyorum. Çok kaliteli bir ekibiz. Bu kupayı 3 kez kazandım. Eleme maçlarına çok iyi hazırlanmamız gerektiğini biliyorum. Korkulacak birşey yok. Çok güzel başarılara imza atacağız."

"RONALDO BENİ ARADI"

Ronaldo'nun Fenerbahçe ile transfer dedikoduları çıktığı sıralarda, kendisini aradığını vurgulayan Carlos, "Ronaldo beni aradı ve burayla ilgili bilgiler aldı. Fakat o Milan'da çok mutlu. Bence oradan ayrılması çok zor olur" dedi.Kategori : SPOR