Baptista rüyası sona erdi

Baptista rüyası sona erdi
Galatasaraylıların rüyasıydı.. Copa Amerika'nın yıldızından haber geldi.Abone ol

Galatasaray'ın transfer listesinde yer aldığı belirtilen Brezilyalı Julio Baptista, kariyerine İngiltere ya da İspanya'da devam etmek istediğini söyledi.

Galatasaray'ın transfer etmek için uğraştığı Real Madrid'de sözleşmesi bulunan B Su Ayak İzi Hesaplama rezilyalı Julio Baptista, sarı kırmızılı yöneticilere olumsuz yanıt verdi.
İspanyol spor gazetesi AS, Galatasaray'ın Real Madrid'in yıldız futbolcularından birini alarak yapmak istediği ''flaş transferin'' yapılmayacağını yazarak, Baptista'nın şimdilik Türkiye'de futbol oynamak istemediğini, futbol hayatına İngiltere ya da İspanya'da devam etmeyi düşündüğünü belirtti.

Baptista ise basına verdiği demeçte, yeni teknik direktör Schuster ile Real Madrid'de kendini göstermek istediğinin altını çizerek, ''Real Madrid'de oynamak ve değerimi göstermek için yeni bir fırsat verilmesini istiyorum'' dedi.

Öte yandan İspanyol vatandaşlığına hak kazanan ve bunu elde etmek için sadece anayasal yemin etmesi gereken Baptista'nın AB statüsünde oyuncu olacağını hatırlatan AS, Brezilyalı futbolcunun gerek yeni statüsünden, gerekse Copa America'da sergilediği futboldan dolayı bonservis bedelinin Real Madrid tarafından 20 milyon Euro'ya yükseltildiğini kaydetti.Kategori : SPOR