Hilton albüm hazırlığında

Hilton albüm hazırlığında
Hapis cezasını tamamlayarak serbest kalan Hilton, rotasını müziğe döndürdü.Abone ol

Hapis cezasını tamamlayarak serbest kalan Paris Hilton, rotasını müzik çalışmalarına döndürdü. Hilton, yeni albümü için stüdyoya girmeye hazırlanıyor.

Internetteki ''e!online'' sitesinin haberine web sitesi google yükseltme göre, alkollü araç kullanırken yakalanan, ehliyetine el koyulmasına rağmen araç kullanmaya devam ettiğinden 45 günlük hapis cezasına çarptırılan ve iyi halden 23 günde cezaevinden çıkan Hilton, kötü günleri arkasında bırakmaya çalışıyor.

Yeni bir albümün çalışmalarına başladığını ifade eden Hilton, ilk albümü birlikte yaptıkları ünlü prodüktör Scott Storch ile görüştüğünü belirtti. Beyonce Knowles, Christina Aguilera, R. Kelly, 50 Cent ve Dr. Dre'nin de prodüktörü olan Storch ile birlikte çalışacaklarını anlatan 26 yaşındaki genç veliaht, birkaç haftadır çalışmaların sürdüğünü söyledi.

Paris Hilton'un bu çalışmanın ilk albümünden daha büyük bir başarıya ulaşmasını hedeflediği, bu nedenle de haftada bir kaç kez sesini geliştirmek için müzik dersleri aldığı belirtildi. Hilton'un hafta başında MTV yöneticileriyle de görüştüğü ifade edildi.Kategori : MAGAZİN