Aslanın son gözdesi

Aslanın son gözdesi
Baptista olmayınca, Galatasaray rotayı çevirdi. İşte Cimbom'un son gözdesi...Abone ol

Real Madrid'in Copa America'da müthiş bir futbol ortaya koyan Baptista'nın bonservisini 20 milyon euro'ya çıkarması ve Brezilyalı forvetin 3 yıllık sözleşme ve yıllık 4.5 milyon euro istemesi üzerine forvet transferinden şimdilik adwords vazgeç Galatasaray, Real Madrid'in sağ beki Michel Salgado'ya talip oldu.

Alman hoca, "Baptista olmuyorsa, defansın sağına oyuncu alalım" dedi. Bunun üzerine harekete geçen sarı-kırmızılılar, Real Madrid'li Salgado'yu listelerine aldılar. Yönetici Haldun Üstünel ve Adnan Sezgin, dün Real Madrid Sportif Direktörü Mijatoviç ve Salgado'nun menajeri ile bu futbolcuyu kiralamak için temas kurdu. Mijatoviç, Sezgin ve Üstünel'e öncelikle Salgado'yu ikna etmeleri gerektiğini ve bu futbolcunun G.Saray'ı kabul etmesi durumunda gerekli kolaylığı sağlayabileceklerini ifade etti. G.Saraylı yöneticilerden Haldun Üstünel ve Adnan Sezgin, kulübü ile 2 yıllık daha sözleşmesi olan Salgado ile bugün görüşecek.

Michel Salgado, Celta Vigo'dan Real Madrid'e 11 milyon euro'ya transfer olmuştu. Salgado, Real Madrid eski Başkanı Lorenzo Sanz'ın damadı. İspanyol yıldız, müthiş kademe anlayışı, fizik gücü ve savaşçılığı ile tam bir görev adamı.Kategori : SPOR