Kadınlar tuvalette sıkıştırıyor(muş)

  • Ana Sayfa
  • Kadınlar tuvalette sıkıştırıyor(muş)
Kadınlar tuvalette sıkıştırıyor(muş)
Öyle seksiymiş ki "kadınlar bile taciz ediyormuş." Erkekler "of" çekiyormuş. Daha neler neler... Abone ol

Son klibiyle adından söz ettiren Tuğba Ekinci, garip sözleri ve açıklamaları ile yine olay oldu.

Rakibi olmadığını savunan Ekinci, "öyle bir seksapeliteye" sahipmiş ki kadınlar tarafından bile taciz ediliyormuş. Bunu da şu sö Leed Yeşil Bina Danışmanlığı zlerle aktarıyor;
"Türkiye’de benim gibi kadın yok. Herkes peşimde diyebilirim. Kadınlar bile tuvalette sıkıştırıyorlar. Gözleri, elleri göğüslerimde, popomda. Hangi erkeğe yüz versem elde ederim."

ERKEKLER OF ÇEKİYORMUŞ

"Bacaklarım ve vücudum çok orantılı. Öyle olunca da haliyle doğuştan seksi oluyorsunuz. Yani bir erkeğin baktığı zaman, ’Of ne kadar güzel’ dediği bir kadın oluyorsunuz. Seksilik benim karar verebileceğim bir şey değil ama gördüğüm kadarıyla benim gibi orantılısı yok."

HÜLYA'NIN KOPYASIYMIŞ

"Hülya Avşar’a benziyorum. Artık içerideyken veya yatak odasında sesini duyduğum zaman yayında, koşa koşa geliyorum, kendim zannediyorum. Sesi dahi benziyor. Bir ruh sergiliyorsunuzdur, o ruhumuz benziyor biraz."

KURALLARI YOKMUŞ
"Dizi yerine sinema oyunculuğunu tercih ederim. Benim şarkıcılıktan önceki işim zaten oyunculuk. Partnerim yakışıklı olursa kuralım yok. Öyle herkesle, ağzı kokan dişi bilmem ne olmuş adamla öpüşmem. Kendine bakan biriyse olabilir."Kategori : MAGAZİN