Beşiktaş takır takır

Beşiktaş takır takır
Ertuğrul Sağlam bir konuştu ki sormayın. Rakiplere korku saldı..Abone ol

“Fizik güçte G.Saray ve F.Bahçe’yi ezeceğimizi iddia ediyorum. Taş gibi bir ekip olduk. Takır takır oynayan bir takım geliyor.”

Beşiktaş Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, yeni sezon öncesi Vatan'a iddialı konuştu, G.Saray ve F.Bahçe’yi fizik g taze çiçek üçleriyle ezip geçeceklerini söyledi. Avusturya kampını dün tamamlayarak İstanbul’a dönen siyah-beyazlılara günde 3 idman yaptırarak pestillerini çıkartan Sağlam, 14 günlük kampı şöyle değerlendirdi:

“Sezon öncesi yapılacak en iyi çalışma, takıma dozunu ayarlayarak yükleme yapmaktır. Taktik sonra gelir. İstanbul’da başladığımız yüklemelere kampta devam ettim. 14 gün boyunca genelde güç ve dayanıklılığa dayalı çalışmalar oldu. Kimse de şikayetçi değil. Büyük bir sakatlık da olmadı. Takımımın, fizik güçte G.Saray ve F.Bahçe’yi de ezeceğini iddia ediyorum. Taş gibi bir ekip olduk. Takır takır oynayan bir takım geliyor.

Uzun süreli kamp oyuncuları sıkar. Ama buna mecburuz. Kondisyon idmanlarının büyük bölümü bitti. Şimdi sıra İstanbul’daki taktik çalışmalarda. Artık lig ve Avrupa havasına giriyoruz. Sistemim belli; 4-4-2. Ama rakibe ve maça göre değişebilir. Aklımdaki diziliş bu ve herkes buna uyacak. Kimsenin ’Ben burada oynayamam’ deme lüksü yok.Kategori : SPOR