Düdek Erene cahil dedi

Düdek Erene cahil dedi
Cenk Eren ile Şenay Düdek arasındaki tartışma dikkat çekti.Abone ol

Bir Dilek Tut yarışmasında Cenk Eren ile Şenay Düdek arasında canlı yayındaki tartışma dikkatleri çekti.

Geçen haftaki program öncesinde 3 metrelik yüksekten düşen ve hafta içinde ameliyat olan Şenay Düdek, bu haftaki programa katılarak ne kadar güçlü bir yapısı olduğunu gösterdi. Şenay Düdek’in bu zorlu günlerinde yanında hep Cenk Eren vardı.

Aralarından su sızmayan ikili, bu hafta canlı yayın sırasında tartıştılar. Şenay Düdek, tartışma sır hollywood smile procedure in turkey asında Eren’e ’cahil’ diye hitap etti.

Programın sunucusu Cenk Eren, bir şarkıyı anons ederken, Yeşim Salkım ile ilgili bir pot kırdı. Salkım’ı yeni şarkıcılar arasında gösteren Cenk Eren’e Yeşim Salkım bir hayli bozuldu. Salkım, müzisyen bir baba sayesinde küçüklüğünden itibaren müziğin içinde olduğunu ifade etti.

Salkım, Cenk Eren’e ’Her zamanki gibi polemik yaratmaya çalıştın. Deniz Seki de şey yapıyor, bunlar artık reyting getirmiyor. Hiç gerek yok’ diyerek ince bir göndermede bulundu.

Cenk Eren ise bunu reyting için yapmadığını anlattı. Araya giren Şenay Düdek, Cenk Eren’i bilgisizlikle suçlayarak, ’cahil’ dedi.

Cenk Eren, söylediği sözlerde bir yanlışlık olmadığında ısrarcı oldu. Şenay Düdek, ’Öğrenmek ayıp değil. Hatalısın. Dinlemesini öğrensene. Şimdi suratına mikrofonu fırlatacağım, o kadar sinirlendim ki tansiyonum yükseldi’ diyerek Eren’e çıkıştı.

Konuk jüri üyesi Nükhet Duru, Yeliz’in star olma tarihini 1977 olarak anlatan ve düşüncesinde ısrarlı olan Cenk Eren’e, ’Sizin ’Yalan’ şarkısıyla Yeliz’i tanımış olmanız Yeliz geç star oldu anlamına geliyor. Yeliz’in star olması televizyon ilk açıldığında 1974 yılına tekabül ediyor, 1977 değil’ diye konuştu.

Programın diğer jüri üyelerinden Emrah da aynı düşüncedeydi. Şenay Düdek, söz arasında Cenk Eren’e ’O da senin cehaletindir. Öğren bunları’ diyerek ağır bir ithamda bulundu.

’Ben cahil değilim’ diyerek Düdek’e yanıt veren Cenk Eren, sözlerinin arkasında durarak önümüzdeki hafta kendisinin haklı olduğunu kanıtlayacağını ifade etti.

TelevizyongazetesiKategori : MAGAZİN