Beşiktaşta izin bitti

Beşiktaşta izin bitti
Beşiktaş, 2 günlük izinin ardından, bu sabah gerçekleştirdiği kondisyon ağırlıklı antrenmanla başladı.Abone ol

Beşiktaş, teknik direktör Jean Tigana'nın futbolcularına verdiği iki günlük iznin ardından 21 Nisan Cumartesi günü Antalyaspor ile yapacağı maçın hazırlıklarına bu sabah gerçekleştirdiği kondisyon ağırlıklı antrenmanla başladı.

BJK Nevzat Demir Te seo hizmeti sisleri'nde, teknik direktör Tigana yönetiminde gerçekleştirilen idmanda futbolcular, gruplar halinde koşu yaptı.

Tigana'nın da oyuncularla birlikte çalıştığı antrenmanda, futbolcular üst ve alt sahalarda olmak üzere kondisyon çalışması gerçekleştirdi. İdman, salondaki çalışmayla son buldu.

Beşiktaş'ın bu sabahki antrenmanına sakatlığı bulunan Koray katılmazken, kaleci Murat salonda çalıştı.

Sakat futbolcular hakkında açıklama yapan kulüp doktoru Ayhan Optur, Mustafa'nın Antalyaspor maçında takımdaki yerini alabileceğini, 2 gün daha fizik tedavisine devam edilecek Koray'ın ise 19 Nisan Perşembe günü takımla çalışabileceği ve Antalyaspor maçında görev alabileceğini söyledi.

Bu arada, sakatlıkları geçen İbrahim Üzülmez ve Mustafa da kondisyoner eşliğinde takımla çalıştı.

Beşiktaş, Antalyaspor maçı hazırlıklarını bu akşam basına kapalı gerçekleştireceği idmanla sürdürecek.

Öte yandan, Beşiktaş Futbol Takımı Menajeri Ali Gültiken'in yeni sezon öncesi yapılacak kamp için Almanya ve Avusturya'da araştırma yapmak üzere yurtdışına çıktığı öğrenildi.Kategori : SPOR