İclal Aydının fotoğraf öfkesi

İclal Aydının fotoğraf öfkesi
Tuna Kiremitçi'nin eski eşi ile oğlunun resimlerini çektiği için ayrıldılar iddiası İclal Aydın'ı çileden çıkardı.Abone ol

Tuna Kiremitçi'den, bir fotoğraf sergisi için eski eşi ve oğlunun fotoğraflarını çekmesi nedeniyle ayrıldığı iddia edilen İclal Aydın, bu iddialara çok kızgın. Aydın, "Bana haksızlık yapılıyor. Herkes anne de ben değil miyim" dedi.

İddialara cevap verdi organik seo

Anneyiz.biz dergisinin düzenlediği ve babaların gözünden annelerin anlatıldığı bir sergi için Tuna Kiremitçi'nin de eski eşi Yasemin ile üç yaşındaki oğlu Can'ın fotoğraflarını çekmesinin, geçen yıl evlendiği İclal Aydın'ı kırdığı iddia edilmişti. Hatta çiftin bu yüzden ayrılmaya karar verdiği konuşuluyordu. İclal Aydın, bu iddialar üzerine suskunluğunu bozdu.

Sustukça üzerime geliniyor

5 ay önce evlendiği Tuna Kiremitçi ile boşanmak üzere mahkemelik olan Aydın, "Haberi okuyunca kahroldum. Yaşadığım üzüntüyü anlatamam" dedi. Ardından da kendisine haksızlık yapıldığını ileri sürdü: "Tuna'nın kariyerine saygımdan dolayı susuyorum. Ama ben sustukça üzerime geliniyor. Bu ilişkinin başından beri bana haksızlık yapılıyor."

Fotoğrafları sabah gördüm

İclal Aydın, böyle bir sebeple sorun yaratmasının mümkün olmadığını da belirtti: "Ben de bir anneyim, öyle şey olabilir mi? 4.5 yaşında bir kızım var. Onun sağlıklı büyümesi için eski eşimin karısıyla oturup çay içen, konuşan biri olarak, Tuna'ya nasıl farklı davranabilirim? Herkes anne de ben değil miyim? Bu fotoğraflardan haberim bile yoktu, sabah gördüm."Kategori : MAGAZİN