Fenere kabus gibi hakem

Fenere kabus gibi hakem
Fenerbahçe, İnter'le kapışacak. Öyle bir hakem verildi ki... Maçın kabusu olacak gibi!Abone ol

UEFA Şampiyonlar Ligi"nde 19 Eylül Çarşamba akşamı oynanacak Fenerbahçe-Inter karşılaşmasını İspanya Futbol Federasyonu"ndan Luis Medina Cantalejo yönetecek.

Cantalejo'nun yar stomach botox turkey prices dımcılıklarını Juan Carlos Yuste Jimenez ve Antonio Artero Gallardo yapacak.

Karşılaşmanın dördüncü hakemi Alfonso Alvarez Izquierdo. Futbolculara karşı sert tutumuyla tanınan Cantalejo, iki sezon önce Schalke-Fenerbahçe maçını yönetmiş ve Luciano ile Aurelio'yu kırmızı kartla oyun dışında bırakmıştı.

Geçen sezon da Liverpool-Galatasaray karşılaşmasını yöneten İspanyol hakem, olaylı Türkiye-İsveçre maçının hakemi olarak açıklanmış, ancak daha sonra görev Frank De Bleckeree'ye verilmişti.

İspanya Ligi'nin önemli hakemleri arasında gösterilen Cantalejo, 2005-2006'da Nou Camp'taki Barcelona-Real Madrid maçında önce Roberto Carlos'un yaptığı harekete yanlış bir şekilde penaltı vermiş, iki dakika sonra da kendisini alkışlayan Roberto Carlos'u oyundan atmıştı. Karşılaşma, karşılıklı gollerle 1-1 sona ermişti.Kategori : SPOR