Borusanda kariyer bir tık ötede

Borusanda kariyer bir tık ötede
Borusan Grubu İnsan Kaynakları, Borusan’da kariyer yapmak isteyenlere yeni bir portal sunuyor.Abone ol

Her yıl birçok yeni üniversite mezununu yetiştirmek üzere kadrosuna katan Borusan’ın yeni İnternet sitesinden iş fırsatları, kariyer olanakları ve daha birçok konuda bilgiye ulaşılabiliyor. www.borusanliyiz.biz adresinden, 2007 yılı Yetiştirme Elemanı işe alım sürecini takip etmek, işe alım ilanlarını inceleyerek başvuruda bulunmak ve Borusan’da kariyerle ilgili önemli bilgilere ulaşmak mümkün.

17 Nisan 2007, İstanbul; Borusan Grubu İnsan Kaynakları, yeni açtığı İnternet s organk seo itesi www.borusanliyiz.biz ile kariyerine Borusan’da başlamak isteyenlere önemli bir bilgi kaynağı sunuyor. Her yıl çok sayıda yeni üniversite mezunu gence önemli kariyer fırsatları sunan Borusan Grubu’nda yer alan şirketlerin kapsamlı olarak tanıtıldığı sitede, grup bünyesindeki iş imkanları hakkında da adaylara güncel bilgiler veriliyor. Sitede yer alan iş ilanlarına İnternet üzerinden başvurulabiliyor.

Borusan’ın 63 yıllık tarihi, misyon ve değerleri, hedefleri, grup şirketleri hakkında bilgilerin yer aldığı sitede, Borusan’da kariyer ve yükselme imkanlarına dair önemli ipuçları da bulunuyor.

Borusan Holding Kurumsal Fonksiyonlar Grup Başkanı Canan Ercan Çelik, sitenin giriş sayfasında yer alan yazısında gençlerin kariyer seçimlerini yaparken dikkat etmeleri gereken noktalara değiniyor. Borusan’ın yeni mezun bir gencin hayalini süsleyen kurumsal özelliklerin tümüne sahip olduğunu belirten Canan Ercan Çelik yazısına şöyle devam ediyor:

“Çelik, distribütörlük, lojistik ve telekom alanlarında 4.600 çalışanımız var. Girmeyi hedeflediğimiz yeni sektörler bulunuyor ve Borusan olarak, ‘en güçlü sermayemiz insan kaynaklarımız’ ilkesiyle geleceğe yürüyoruz. Çalışmalarımızda dünyanın en gelişmiş şirketleri ile ortaklıklar kuruyoruz. 2010 yılına kadar kadromuza katmayı planladığımız 1.400 yeni çalışma arkadaşımızla birlikte, başta yurtdışı faaliyetlerimiz olmak üzere, ciromuzu iki kattan fazla artırmayı hedefliyoruz. Bu iddiayı paylaşabilecek, potansiyeli yüksek tüm gençleri aramıza katılmaya çağırıyoruz.”

Kariyerine Borusan’da başlamak veya devam etmek isteyenler, grubun 2007 yılı ‘Yetiştirme Elemanı’ işe alım süreci, ilan ve başvurular ile Borusan’da kariyer köşelerinden bilgilenerek iş başvurusu yapabiliyorlar.Kategori : EKONOMİ