Telsime borcunu öğren ve öde

Telsime borcunu öğren ve öde
Eski Telsim kullanıcıları, 0800 211 0 542 numaralı kampanya hattından sorgulama ve ödeme yapabiliyorlar.Abone ol

Telsim Mobil Telekomünikasyon Hizmetleri A.Ş. tarafından başlatılan Telsim’e Borcu Olan Kalmasın Kampanyası çerçevesinde, eski Telsim kullanıcıları, 0800 211 0 542 numaralı kampanya hattından sorgulama ve ödeme yapabiliyorlar.

Telsim Mobil Telekomünikasyon Hizmetleri vinç kiralama A.Ş. tarafından başlatılan Telsim’e Borcu Olan Kalmasın Kampanyası çerçevesinde, abonelerin gecikme faizleriyle birlikte toplam borçlarını ve indirim imkanlarını öğrenebilmeleri, ayrıca ödeme yapabilmeleri için ücretsiz erişebilecekleri 0800 211 0 542 numaralı bir kampanya hattı oluşturuldu. Buna göre, bir zamanlar Telsim hattı kullanan kişilerin bu çağrı merkezini aramaları öneriliyor.

Telsim yetkililerinden yapılan açıklamaya göre, 15 Nisan itibariyle kampanya hattına gelen toplam çağrı sayısı 10.455’i buldu. Borçluların, ilk taksitlerini ödedikten sonra, temerrüt faizi uygulanmaması için kalan taksit tutarlarını aksatmadan www.telsimborcumbitsin.com internet sitesinden ya da Akbank, İş Bankası ve Ziraat Bankası’nın tüm şubeleri ile 0800 211 0 542 numaralı kampanya hattından her ay ödemeleri gerekiyor.

Telsim’e Borcu Olan Kalmasın Kampanyası, 24 Mayıs 2006 tarihinden önceki fatura borçlarının ödenmesi için gecikme faizi indirimi yapılmasını öngörüyor. 9 Nisan – 8 Haziran tarihlerinde geçerli olacak kampanya kapsamında, borcun peşin ödenmesi halinde gecikme faizinin %75’i, 4 taksitte ödenmesi halinde gecikme faizinin %50’si silinecek.Kategori : EKONOMİ