Samsung Flat Panel serisi

Samsung Flat Panel serisi
Dünyanın en yüksek çözünürlüklü televizyonları olarak tanımlanan Samsung Flat Panel TV 2007 serisi tanıtıldı.Abone ol

Tanıtım toplantısına katılmak amacıyla ülkemizi ziyaret eden
Samsung Electronics Televizyon Bölümü Grup Başkanı S. B. Kim
“Yeni nesil televizyon serimiz ile birlikte Türkiye’deki pazar payımızı
artırmayı ve Türk televizyon izleyicilerine en mükemmel
seyir deneyimini yaşatmayı hedefliyoruz” dedi.

Dünyanın önde gelen teknoloji firmalarından Samsung Electronics, 19 Nisan Perşembe günü Samsung Flat Panel TV 2007 serisini tanıtmak amacıyla gerçekleştirdiği toplantıda 2007 yılı hedeflerini de paylaştı. Anadolu Grubu İcra Kurulu Başkanı Tuncay Özilhan, Anadolu Grubu Otomotiv ve Elektronik Grubu Başkanı Kamil Eser, Samsung Electronics Televizyon Bölümü Grup Başkanı S. B. Kim, Samsung Electronics Türkiye Genel Müdürü C. S. Lee ve Anadolu Elektronik Genel Müdürü Serdar Güray’ın katılımıyla düzenlenen toplantıda yeni televizyon teknolojilerinde gelinen son nokta masaya yatırıld manlift kiralama ı.

Hedefimiz 75 bin adet satış ile liderlik
Samsung Electronics Televizyon Bölümü Grup Başkanı S. B. Kim, Samsung Electronics olarak, önemli bir potansiyele sahip olan Türkiye’ye inandıklarını ve yatırımda öncelikli ülkeler arasında ilk 3’te yer verdiklerini dile getirdi. Anadolu Elektronik ile yaptıkları stratejik işbirliği sayesinde Türkiye’de Samsung markasının gücüne güç kattıklarını vurgulayan Kim, sözlerini şöyle sürdürdü: “Yeni Flat Panel TV serimizi Türkiye pazarına sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Yeni ürünümüzle ilgili 2007 yılı içerisindeki hedefimiz 75 bin adet satış ile yabancı markalar arasında lider konuma ulaşmak. Bu vesileyle de pazar payımızı artırmayı ve Türk televizyon izleyicilerine en mükemmel seyir deneyimini yaşatmayı hedefliyoruz.”

Pazardaki en yüksek dinamik kontrast oranına (15000:1) sahip olan Samsung Flat Panel TV 2007 serisi, Full HD özelliği ile Televizyon kavramına yeni bir boyut kazandırmakta. (M8 Serisi). Karim Rashid”in de aralarında bulunduğu dünyaca ünlü tasarımcılar tarafından tasarlanan bu yeni nesil Samsung televizyonlar, üstün teknolojik altyapısıyla da dikkat çekiyor. (R8 Serisi)

Tüplü televizyon tarih oluyor
Anadolu Grubu İcra Kurulu Başkanı Tuncay Özilhan, toplantıda yaptığı konuşmada Samsung markasının dünyada elde ettiği başarıyı ülkemizde de sürdürmek için çok çalıştıklarını ve bu işbirliğinden mutluluk duyduklarını dile getirdi. Televizyon satın alma eğilimlerinde tüketicinin Flat TV’yi tercih eder hale geldiğini de vurgulayan Özilhan şunları söyledi: “Samsung, dünya ölçeğinde bir teknoloji devi. Bugün tanıtımını yaptığımız Samsung Flat Panel TV serisi ile de 2007 yılında büyük bir çıkış yapacağımıza inanıyoruz. Yeni televizyon serimiz, pazar için çok önemli bir kilometre taşı aynı zamanda. Hem LCD ve Plazma TV’de uygun hale gelen fiyatlarla hem de yeni serimizin sahip olduğu üstün özelliklerle önümüzdeki 3-4 sene içerisinde tüplü televizyonların tarihe karışacağını öngörüyoruz.”

Anadolu Elektronik’in 2007 ciro hedefi: 100 milyon dolar
Özilhan, 2007’nin ilk çeyreğinin Anadolu Elektronik açısından son derece başarılı geçtiğini belirterek: “Anadolu Elektronik olarak 2007 senesinde 100 milyon dolar ciro hedefliyoruz. Bu hedefimizde Samsung’un başarısının büyük payı var” dedi.

Samsung Electronics’den Anadolu Elektronik’e teşekkür ödülü
Tanıtım toplantısının sonunda Anadolu Elektronik’in 2007’nin ilk çeyreğinde, 2006’nın son çeyreğine oranla Flat TV satışlarında yakaladığı başarıyı tebrik etmek amacıyla bir ödül töreni düzenlendi. Tuncay Özilhan teşekkür plaketini, Samsung Electronics Televizyon Bölümü Grup Başkanı S. B. Kim’in elinden alırken mutluluğunu şöyle ifade etti: “Bu başarımızı, Samsung markasına olan inancımız ve çalışma azmimize borçluyuz. Önümüzdeki 3-4 yıl için hedefimiz gerek özel bayiler gerekse elektronik perakendesi aracılığıyla Samsung’un pazar payını önemli ölçüde artırmak.”

Tüketiciler, Samsung Flat Panel TV 2007 serisi televizyonlara Anadolu Elektronik güvencesiyle sahip olabiliyor.Kategori : BİLİM - TEKNOLOJİ