Polis parmakları yoldan topladı

Polis parmakları yoldan topladı
Yerde yatan bir adam, eşine sürüklenerek gelen bir kadın. Sinir krizine giren sürücü. Yolda parmak arayan polisler.Abone ol

Kemerburgaz'da piknik yaptıktan sonra motosikletiyle yola çıkan 2 aylık evli Coşkun ve Meral Ünal çifti, karşı yönden gelen Meral Erdoğan yönetimindeki 34 DU 6135 plakalı otomobille çarpıştı. Bayan sürücü hatalı sollama organk seo yaptığı için meydana geldiği iddia edilen kazada, motosiklet sürücüsü Coşkun Ünal ve eşi yaralandı.

Yaralı olduğu halde kanlar içinde acı çeken eşinin yanına sürünerek giden Meral Ünal, "Aşkım nasılsın, bir şeyin var mı. İyi misin?" diye feryat etti. Yerde yatan eşine sarılan Meral Ünal, sinir krizleri geçirdi.


Yaralıların yanına giden otomobil sürücüsü Meral Erdoğan ise sık sık su içerek "Allah'ım ben ne yaptım" diye fenalık geçirdi. İki bayanın olay yerinde attığı çığlıklar birbirine karışırken, vatandaşlar da yerde yatan yaralıya yardım etmeye çalıştı.

MOTOSİKLET SÜRÜCÜSÜNÜN KOPAN PARMAKLARINI POLİSLER ARADI
Ayağından yaralanan Coşkun Ünal ve eşi, kaza yerine gelen ambulansla Okmeydanı Devlet Hastanesi'ne götürüldü. Hastaneye gittikten sonra yaralının sol 2 ayak parmağının koptuğu haberi geldi. Bunun üzerine polis kazanın yaşandığı yerde yaralının kopan ayak parmaklarını bulmak için seferber oldu. Olay yerinde kopan parmakları toplayan polisler ekip otosuna binerek hızla hastaneye gitti.Kategori : GÜNCEL